واردات محصولات سامسونگ موبایل 2022

همانطور که می دانید شرکت “کره ای” سامسونگ سالیان مدید است که طیف وسیعی از محصولات مرتبط به خانه را با عنوان لوازم خانگی سامسونگ تولید نموده و به سراسر دنیا صادر می کند. محصولات و لوازم خانگی این شرکت شامل انواع تلویزیون ها ، یخچال و فریزر و سایر تجهیزات سرد و گرم کننده غذائی و محیطی است که برای مصارف خانگی در ایران و حتی به عنوان تجهیزات اصلی شرکت ها و کارخانجات ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد. صدها قلم کالا تحت عنوان لوازم خانگی ، تجهیزات امنیتی و سایر لوازم مانند : دوربین های عکاسی و بی شمار لوازم و تجهیزات الکترونیکی دیگر تنها بخشی از محصولات سامسونگ است که در ایران بازار گسترده و فعالی را از آن خود نموده است.

با توجه به قانون گذاری کشور و برنامه های حمایتی رهبر معظم انقلاب در رابطه با حمایت از تولید ملی ، در حال حاضر واردات لوازم‌خانگی سامسونگ منع قانونی دارد و محصولات ساخت ایران با برند ” سام ” جایگزین لوازم خانگی سامسونگ شده است.

 

انواع گوشی موبایل و تبلت SAMSUNG در سری های متنوع وارد ایران می شود. سایر لوازم این شرکت مانند تلویزیون ها و تجهیزات صوتی تصویری در مدلهای متنوعی نیز در فروشگاه های آنلاین و مراکز خرید “حضوری” و شعب یا حتی فروشگاه های کوچک و بزرگ سراسر ایران موجود است. این محصولات توسط مراکز غیر معتبر بعضا از طریق غیر قانونی وارد کشور شده و گارانتی معتبری نداشته که طبیعتا نمی توان اصالت کالا را نیز تضمین نمود. در بسیاری از موارد مشاهده شده که محصولات فیک و تقلبی در فروشگاه های متفرقه به فروش می رسد. اما شرکت همراه تجارت مهام با توجه به واردات قانونی و رسمی محصولات سامسونگ موبایل ، اصالت و کیفیت کالاها را ضمانت می نماید.

 

همراه تجارت مهام اصالت محصولات سامسونگ موبایل را تضمین می کند

این مجموعه به عنوان یکی از شرکت های با سابقه در زمینه واردات و توزیع محصولات سامسونگ موبایل در ایران ، اصالت و کیفیت تمامی کالاهایی که توسط همراه تجارت مهام وارد می شود را تضمین می کند. از این رو برای اطمینان خاطر مشتریان ارجمند، کلیه خدمات پس از فروش محصولات SAMSUNG MOBILE توسط  گروه خدمات و پشتیبانی همراه سرویس انجام می شود. خریداران عمده و تک محصولی انواع گوشی و تبلت  SAMSUNG MOBILE می توانند خدمات پس از فروش ( پنج ستاره ) انواع موبایل سامسونگ را از همراه سرویس مهام دریافت نمایند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید