واردات و عرضه محصولات شیائومی 2022

برند شیائومی یکی از مارک های شناخته شده و معتبر است که طیف وسیعی از انواع کالای دیجیتال را در سبد محصولات خود گنجانده است. این شرکت وکارخانه چینی واقع شده در پکن اکنون توانسته شرکت معروف و آمریکایی اپل را پشت سر گذاشته و رتبه بی نظیری را در تولید و عرضه انواع گوشی هوشمند و سایر کالاهای دیجیتال به ثبت برساند. شیائومی در ایران نیز به خوبی شناخته شده و درخشیده است، به طوری که گوشی های هوشمند آن به خاطر ویژگی ” ارزش خرید نسبت به قیمت ” توانسته سهم قابل توجهی از بازار موبایل ایران را تصاحب کند.

شیائومی

سبد کالای کامل از محصولات شیائومی

همراه سرویس مهام نیز به عنوان یک شرکت با سابقه و پیشرو در زمینه واردات جدیدترین گوشی های هوشمند، تنوع بی نظیری از انوع محصولات Xiaomi را در سبد محصولات خود قرار داده است. شرکت مهام علاوه بر تمرکز ویژه ای که بر واردات و فروش جدیدترین گوشی های “شیائومی” دارد ، سایر محصولات این برند محبوب را در سبد کالای مهام گنجانده است. انواع تلویزیون و تجهیزات صوتی  تصویری، محصولات و لوازم خانگی و ده‌ها نوع از کالاهای این برند شناخته شده را می توانید از میان محصولات همراه سرویس سفارش دهید.

برای تهیه هرکدام از محصولات شیائومی XIAOMI از داخل ایران و یا ثبت سفارش برای واردات هر نوع کالای دیجیتال که با برند Xiaomi می شناسید، با کارشناسان شرکت همراه تجارت مهام در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید